Legginsy Do Biegania

Legginsy to podstawa każdej sportowe j stylizacji. Ależ oczywiście! Tak jak pisałam powyżej nie powinny się zsuwać z tyłka ani z bioder, ale to nie są jedyne kryteria, po których można ocenić, że legginsy są wygodne. Muszę być przede wszystkim tak uszyte, żeby się absolutnie nigdzie nie wpijały, nie ocierały i nie podrażniały. Mamy się w nich czuć tak, jak na to wyglądają, czyli jak w drugiej skórze.
Legginsy i dresy to niejedyne fasony sportowych spodni, które możesz wykorzystać do ćwiczeń. Największy komfort i ochłodę zapewniają jednak szorty. Kiedy je możesz zakładać? Oczywiście na treningi w ciepłe, słoneczne dni, ale także do ćwiczeń na siłowni bądź sali fitness. Legginsy to ta część garderoby, której nie wybierze każda kobieta. Niektóre kobiety nie mogą na nie patrzeć, inne zaś nie wyobrażają sobie bez nich życia. Jednak nawet one wiedzą, że nie jest to ubranie na każdą okazję.
Białe logo na lewym udzie to jedyny wyraźny akcent. Jednolita kolorystyka tego modelu sprawia, że staje się on wyjątkowo uniwersalny. Legginsy Black Flock pasują do sportowych stylizacji, a także casualowych zestawień z kolorowymi T-shirtami czy kwiatowymi tunikami. Najlepiej jednak sprawdzą się na siłowni albo podczas innego intensywnego wysiłku. W czasie aktywności będziesz mogła docenić ich wyjątkowe właściwości.
Legginsy damskie na co dzień możesz nosić na kilka różnych sposobów. Doskonale wyglądają połączone z tuniką, długą koszulą lub długim swetrem. Sprawdza się zarówno w wiosennych, jak i jesiennych zestawach. Z odpowiednio skomponowaną resztą ubioru i dodatkami, możesz je zastosować także w stylizacji do pracy. W tym celu wybierz gładkie czarne legginsy z dekoracyjnymi zameczkami i zestaw je z długą koszulową tuniką z materiału z modnym printem w duże kwiaty. Dodaj balerinki lub lordsy w pasującym do zestawu kolorze oraz dużą torbę typu tote bag, lub shopper. W jesiennych eleganckich zestawach możesz postawić na legginsy woskowane lub wykonane ze sztucznej skóry. Ten mannequin pięknie wygląda zestawiany z materiałami kontrastowych fakturach. Dodaj do nich długą gładą koszulę i kamizelkę ze sztucznego futerka oraz czarne botki na słupku. Jako odzież wierzchnią, wybierz długi klasyczny trencz lub prosty płaszcz męskim kroju.
Czarny to kolor, który znakomicie podkre¶la sylwetkê, czego znakomitym przyk³adem jest modelka health Paige Hathaway. Czarne legginsy doskonale eksponuj± nogi, a wi±zania przy ³ydce s± ciekawym elementem urozmaicaj±cym klasyczny krój. Równie¿ czarny biustonosz sportowy jest nie tylko funkcjonalnym elementem sportowego outfitu, ale tak¿e dodatkiem, który podkre¶la kobiecy wyraz naszego stroju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *